Team ScoRad

ScoRad Medical B.V. is opgericht in 2018 als onafhankelijk distributeur voor producten op de radiologie afdeling. We focussen ons op röntgen kwaliteitsbewaking apparatuur, röntgenprotectie materiaal en producten voor op een interventie radiologie kamer.

Jochem van der Ham
Jochem van der HamManaging partner
E-mail: jvanderham@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 655890506
Michiel van der Ham
Michiel van der HamManaging partner
E-mail: mvanderham@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 621167067
Sven van Rossum
Sven van RossumGeneral manager
E-mail: svanrossum@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 622116589
Rik Pierlo
Rik PierloTeamleider radiologie
E-mail: rpierlo@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 611231140
Njürden Brouwer
Njürden BrouwerProductspecialist Radiologie
E-mail: nbrouwer@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 618547285
Sabine Sanders
Sabine SandersProductspecialist en Marketing Manager
E-mail: s.sanders@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 611231140
Kim van Ruitenbeek
Kim van RuitenbeekProductspecialist
E-mail: k.ruitenbeek@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 15590754
Sanne Fonteijn
Sanne FonteijnProductspecialist
E-mail: s.fonteijn@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 50859058
Thije Poort
Thije PoortProductspecialist
E-mail: tpoort@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11466593
Tim Klein Gunnewiek
Tim Klein GunnewiekProductspecialist
E-mail: t.kleingunnewiek@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11181980
John-Roy Veneberg
John-Roy VenebergProductspecialist
E-mail: jr.veneberg@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 27970855
Pascale de Wit
Pascale de WitProductspecialist
E-mail: pdewit@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11804422
Stephan Huijzer
Stephan HuijzerQuality manager
E-mail: Stephan@Scovas.nl
Tel: +31 (0) 628143733
Selina van der Ham - Kruse
Selina van der Ham - KruseSecretariaat & Financieel
E-mail: financieel@scorad.nl
Tel: +31 (0) 3 63 03 18 26
Lisette Wiggers
Lisette WiggersBackoffice & Sales support
E-mail: cservice@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 52 72 30 28