Team ScoRad

ScoRad Medical B.V. is opgericht in 2018 als onafhankelijk distributeur voor producten op de radiologie afdeling. We focussen ons op röntgen kwaliteitsbewaking apparatuur, röntgenprotectie materiaal en producten voor op een interventie radiologie kamer.

Jochem van der Ham
Jochem van der HamManaging partner
E-mail: jvanderham@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 655890506
Michiel van der Ham
Michiel van der HamManaging partner
E-mail: mvanderham@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 621167067
Sven van Rossum
Sven van RossumGeneral manager
E-mail: svanrossum@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 622116589
Rik Pierlo
Rik PierloTeamleider radiologie
E-mail: rpierlo@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 611231140
Sabine Sanders
Sabine SandersProductspecialist kwaliteitsbewaking apparatuur en Marketing
E-mail: s.sanders@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 611231140
Kim van Ruitenbeek
Kim van RuitenbeekProductspecialist loodbescherming en IFIX
E-mail: k.ruitenbeek@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 15590754
Sanne Fonteijn
Sanne FonteijnProductspecialist loodbescherming en IFIX
E-mail: s.fonteijn@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 50859058
Thije Poort
Thije PoortProductspecialist loodbescherming en IFIX
E-mail: tpoort@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11466593
Tim Klein Gunnewiek
Tim Klein GunnewiekProductspecialist Angiodroid en IFIX
E-mail: t.kleingunnewiek@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11181980
John-Roy Veneberg
John-Roy VenebergProductspecialist Angiodroid en IFIX
E-mail: jr.veneberg@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 27970855
Pascale de Wit
Pascale de WitProductspecialist Angiodroid en IFIX
E-mail: pdewit@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 11804422
Lisette Wiggers
Lisette WiggersBackoffice & Sales support
E-mail: cservice@scorad.nl
Mobiel: +31 (0) 6 52 72 30 28
Selina van der Ham - Kruse
Selina van der Ham - KruseSecretariaat & Financieel
E-mail: financieel@scorad.nl
Tel: +31 (0) 3 63 03 18 26